Red Dead Redemption 2 Pobierz [PC] Pełna wersja PL + Download PL

Red Dead Redemption 2 Download

DOWNLOAD RED DEAD REDEMPTION 2

Red Dead Redemption 2 Download PC kilka miesięcy temu zagościła na komputery osobiste i mimo początkowych problemów zebrała ogromne grono fanów. Cała gra jest już dostępna na naszej stronie do pobrania za darmo.

Jeśli chodzi o gry o Dzikim Zachodzie, bardzo niewiele tytułów można porównać do legendarnej serii Red Dead Redemption. Dzisiaj omówimy całą sagę o czerwonych umarłych. W 1865 r. rozpoczyna się era Dzikiego Zachodu. Był to okres bezprawia i chaosu na amerykańskiej granicy przez 30 lat. To nietknięte terytorium na zachód od rzeki Missisipi było usiane niemoralnymi rewolwerowcami, kowbojami, poszukiwaczami i pionierami, czyli po prostu złymi ludźmi. To był niebezpieczny czas. Ludzie mniej dbali o swoje zasady, a bardziej o swoje priorytety. Przeżyliby wszelkimi niezbędnymi środkami, nawet gdyby oznaczało to przejście do życia jako przestępca.

Jak pobrać Red Dead Redemption 2 PC Pełna Wersja?

Instalacja Red Dead Redemption 2 do pobrania jest banalnie prosta. Wykonaj poniższą instrukcję krok po kroku aby móc cieszyć się grą za darmo.

Red Dead Redemption 2 Download

DOWNLOAD RED DEAD REDEMPTION 2

 1. Kliknij przycisk “Free Download” umieszczony powyżej
 2. Zostaniesz przekierowany do hostingu, na którym został umieszczony instalator
 3. Kliknij przycisk “Download Now” (potwierdź, że nie jesteś robotem)
 4. Uruchom pobrany plik (setup.exe)
 5. Wybierz folder, w którym zostaną zapisane pobrane pliki gry
 6. Kliknij przycisk “Pobierz teraz”
 7. Po pobraniu uruchom plik setup.exe, który znajduję się we wcześniej wskazanym folderze.
 8. Zaakceptuj umowę licencyjną. Wybierz “Zgadzam się” a następnie “Dalej”
 9. Wskaż miejsce instalacji gry, jeśli domyślna ścieżka Ci nie odpowiada, klikając “Przeglądaj”
 10. Poczekaj, aż gra się zainstaluje. Czas ten zależy od szybkości posiadanego komputera.
 11. Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana. Jeśli nie masz najnowszej wersji DirectX to możesz ją zainstalować poprzez kliknięcie “Zainstaluj DirectX”.
 12. Kliknij “Zakończ

Red Dead Redemption 2 Download PC

1872 r. – Agencja Pinkerton kontra dziki zachód. Pinkerton to pierwsza krajowa agencja detektywistyczna w kraju. Podczas ekspansji granicznej Pinkertonowie byli bardzo rekrutowani przez bogatych biznesmenów, aby pomóc oswoić te niezbadane terytoria Zachodu. Zazwyczaj pracowali jako łowcy nagród dla kolei i firm ekspresowych, pomagając chronić swoje aktywa przed paszami i gangami banitów. W 1878 roku powstaje gang Van der Linde. Dwaj młodzi Grifters o imieniu Dutch Van der Linde i Hosea Matthew połączyli siły i utworzyli legendarny gang bandycki. W zespole chodzi o osobiste wolności i prawdziwą niezależność.

Przede wszystkim przeciwstawiają się wszelkiej kontroli rządu działającej zgodnie z altruistycznymi ideami ich przywódcy. Holender uważa się za mistrza ludu, prawdziwą postać Robin Hooda. Gang Van der Linde w Red Dead Redemption 2 Download pracował razem, aby ukształtować świat w jego wizję utopii. Dutche miał naturalną charyzmę i idealizm, który przekonuje jego gang, że w rzeczywistości zmieniają świat i zmieniają go na lepsze.

Później w tym samym roku drobny przestępca o imieniu Arthur Morgan został przyjęty przez Holendra w młodym wieku. Stał się jednym z pierwszych członków notorycznego gangu. W 1885 roku rozpoczyna się historia Johna. Dutch ratuje 12-letniego sierotę z linczu w Illinois po tym, jak został przyłapany na kradzieży u gospodarzy. Chłopak zabija i kradnie, odkąd jego ojciec zmarł, pozostawiając go samemu sobie. Ten młody mężczyzna nazywa się John Marston. Kiedy John dołącza do gangu, poznaje pracującą dziewczynę Abigail Roberts. Abigail została również osierocona jako małe dziecko i przez większość swojego życia ledwo utrzymywała się z zarobków z lokalnych barów nurkowych i domów publicznych.

Gdzie można pobrać Red Dead Redemption 2?

Abigail zaszła w ciążę zaraz po tym, gdy do gangu doszedł John. John i Arthur są najlepszymi przyjaciółmi. Są jak bracia, dopóki John nagle nie opuścił gangu z nieznanych powodów. Krótko po urodzeniu Jacka John, bo roku później wraca do gangu, ale jego relacje z Arturem są gorsze. Artur ma pretensje do Johna za porzucenie rodziny. Czuje się zdradzony, ale nigdy się tym nie zajmuje. W 1899 roku zaczął się koniec epoki. Bardzo znane gangi robiły się coraz mniejsze. Ale gang Van der Linde wciąż żył i wciąż robił to samo. Członkowie nadal marzyli o ostatnim skoku, który pozwoli im przejść na emeryturę.

Red Dead Redemption 2 Pełna Wersja Download

Każdy członek gotowy jest na szybkie wzbogacenie się, tak jak w Red Dead Redemption 2 Pobierz PC. Gang próbuje wykonać czarodziejski napad w Blackwater, dlatego udaje się na południe i stwarzają jedną z największych, najbardziej niesławnych strzelanin w całym kraju. Masakra w Blackwater skutkuje oszałamiającą liczbą zgonów policji i cywilów. Dokładne liczby nie są jasne, ale krążą plotki, że ocalał tylko jeden człowiek oprócz samego gangu – Landon Ricketts. Gang Van der Linde zostawia po sobie pieniądze i wszystkie rzeczy, a następnie udają się wysoko w góry, aby przeczekać i bezpiecznie wrócić. Niestety w górach panują bardzo złe warunki pogodowe, a gang nie jest przygotowany na przerażającą śnieżycę i szuka schronienia.

Niestety podczas szukania miejsca do schronienia w Red Dead Redemption 2 Key Generator natknęli się na wrogi gang starego O’Driscolla. Oprócz ciepłego miejsca postoju dowiadują się o planie O’Driscolla, by obrabować pociąg należący do znanych biznesmenów – Leviticusa Cornwall. Grupa przestępcza ratuje również nowo owdowiałą kobietę, która została uwięziona przez O’Driscoll – Sadie Adler. Tym samym zostaje ona najnowszym członkiem gangu. Następnego dnia Arthur i Javier szukają Johna, który zaginął w śnieżycy. Ostatecznie znajdują go prawie martwego z nowymi bliznami na twarzy.

Red Dead Redemption 2 Pobierz Pełna wersja + Red Dead Online

Holender Dutch zmienia plan, by się nie wychylać i decyduje się na napad na prywatny pociąg Roba Cornwalla. Rozbój jest sukcesem, ale Cornwalla zatrudnia słynną agencję detektywistyczną Pinkerton, aby wyśledzić gang i postawić go przed wymiarem sprawiedliwości. Po napadzie gang ucieka do miasta zwierząt gospodarskich Valentine, nowego Hanoveru. Arthur Morgan dokłada wszelkich starań, aby pomóc gangowi, w tym ratując członków gangu – Micaha i Seana McGuire’a. Dlatego też Arthur dokonuje kolejnego napadu na pociąg wraz z Johnem Marstonem. Agent Milton, szef agencji Pinkerton, łapie za złe czyny Arthura i próbuje obrócić go przeciwko gangowi, mimo że Arthur odmawia. Milton jest na tropie gangów po nieudanej strzelaninie z banków.

Dlaczego warto zagrać w Red Dead Redemption 2 PC torrent?

 • Cudowna grafika, wiele detali
 • Wspaniałe krajobrazy
 • Przepiękne wschody i zachody słońca
 • Świetny tryb polowania na zwierzynę
 • Założenie własnego gangu ze znajomymi
 • Ogromny i otwarty świat
 • Wszędzie czuć klimat Dzikiego Zachodu
 • Można poczuć się jak w westernie

Gang Red Dead Redemption 2 pełna wersja pobierz jest zmuszony do ucieczki ponownie i tym razem na południe w kierunku Rhodes, ale Pinkertonowie nie są daleko. Rhodes jest zdominowane przez dwie wybitne rodziny Braithwaites. Mówi się, że obie rodziny ukryły złoto gdzieś w mieście. Oczywiście Dutch opracował plan kradzieży złota. Gang zaprzyjaźnia się z każdą rodziną, aby ostatecznie grać przeciwko sobie. Arthur ułaskawia nagrodę bocznicy, która utrzyma rodziny zajęte, podczas gdy gang ucieka ze złotem. Arthur i Dutch zostali mianowani zastępcami szeryfa w mieście, ale to wszystko to jeden wielki podstęp. Obie rodziny zdają sobie sprawę z podstępnego zachowania gangu i zamiast czekać na ich ruch, planują zasadzić się na nich. Sean McGuire nie żyje a młody Jack Marston zostaje porwany przez głowę domu Braithwaite-Catherine Braithwaite. Gang niszczy obie rodziny i dowiaduje się, że Jack przebywa w przemysłowym mieście San Donnie. Dziecko zostało uwięzione przez włoskiego zbrodniarza-Angela Bronte.

Wymagania PC Red Dead Redemption 2 Pobierz

Gang tropi Jacka i trafia do Bronte. Mężczyźni negocjują warunki uwolnienia chłopca. Angelo udziela dla Holendra wskazówek na temat lokalnej stacji tramwajowej. Dutch zaczyna planować kolejny ruch. Arthur asystuje w kasynie na rzece Heise, gdzie spotyka przywódcę plemienia Indian o imieniu Rains Fall. Rząd ściga również Padający Deszcz (takie imię Indianina). Plemię nawiązuje silną przyjaźń z Arthurem. Holender próbuje zrealizować wskazówkę, którą otrzymał od Bronte, ale to jest zasadzka. Wcale nie ma tam pieniędzy. Dutch zabiera Bronte i próbuje obrabować miejscowy bank miejski, a Hosea i Lenny Summers zostają zabici.

John zostaje zatrzymany przez policję, podczas gdy reszta gangu z gry Red Dead Redemption 2 Pełna Wersja Download wraca do ukrywania się z przywódcą. Micah z i Artur uciekają ze złotem i wskakują na łódź płynącą na Kubę. Spotyka ich potworna burza i statek rozbija się. Arthur trafia na wyspę Guama, któa jest prowadzona przez okrutnego dyktatora o imieniu Fusaro. Fusaro jest właścicielem wszystkich pól cukrowych na wyspie i sprawił, że ​​jego bogactwo zniewala miejscowych. A więc z powodu brutalnej, nieszkodliwej natury Guama jest w trakcie rewolucji. Gang zaprzyjaźnia się z miejscowymi i postanawia pomóc im przełamać kontrolę nad Fusaro. Gang wraz w miejscową ludnością przeprowadza nalot na Fusaro.

Red Dead Redemption 2 Pełna wersja download

Wszystko przebiegło pomyślnie i gang ucieka Red Dead Redemption 2 do pobrania do San Donnie. Micah i Arthur wrócili, by znaleźć resztę gangu, który rozbił obóz poza San Donnie. Pinkertonowie wymyślają przebiegły atak, zmuszając ich do ucieczki na Roanoke Ridge. Widać, że zdrowie Artura pogarsza się w drodze na spotkanie Sadie Adler. Artur ma atak kaszlu i upada na ulice. Nieznajomy zabiera go do lekarza, gdzie dowiaduje się, że zachorował na gruźlicę, a jego dni są policzone. Dutch wie, że polowanie na nich jest finansowane przez Cornwalla więc postanawia stawić mu czoła, gdy jego statek przybywa do Ensberg. Dutch próbuje zawrzeć umowę z Cornwallem.

Red Dead Redemption 2 PC download – czy to ma sens?

Arthur łączy siły z Sadie, aby wyrwać Johna z więzienia i sprawić, żeby wrócił do rodziny Red Dead Redemption 2 generator złota. Później bohater skupia się na pomocy dla Padający Deszcz, aby rozwiązać konflikt z rządem USA. Dutch przekonuje Padający Deszcz, aby ten zaatakował rząd USA. Holendrzy planują wykorzystać atak jako swego rodzaju zasłoną dymną, aby uciec przed armią USA. Za to jednak trzeba zapłacić odpowiednie wysoką cenę. Podczas strzelaniny ginie wiele Indian. Charles Smith opuszcza gang i zostaje, aby pomóc ludziom Wapiti w ich czasach zagubienia i trudności.

Dutch zdobywa ostatnią pracę dla pozostałych członków. Gang obrabowuje pociąg wypełniony wystarczającą ilością pieniędzy. Ta misja tylko częściowo się udaje. Holender i Micah uciekają, ale John niestety został postrzelony podczas napadu i uznano go za zmarłego. Tymaczem Pinkertonowie przeszukują kryjówkę gangu, łapią Abigail i zmuszają ostatnich członków gangu w Red Dead Redemption 2 PC download do ucieczki. Dutch, Micah i Bill Williamson postanawiają ją zostawić. Natomiast Sadie Adler i Arthur zdecydowali, że przeprowadzą atak na Pinkertonów. Podczas tego wydarzenia zostaje zabity Agent Milton. Bohaterowie dowiedzieli się od agenta Miltona, że Micah był informatorem Pinkertonów od czasu ich powrotu z Guamy. Sadie wraz z Abigail uciekły w bezpieczne miejsce. W tym czasie Arthur ściga Dutcha i Micah’a.

Arthur konfrontuje się z Micah, ale ten zaprzecza oskarżeniom o zdradzie Dutcha. W tym czasie przybywa też John i wyjawia, że został postrzelony i pozostawiony na śmierć przez przywódcę (Dutcha). Wszyscy pozostali członkowie gangu wyciągają broń i w tym momencie przybywają Pinkertoni. Podczas ostrzału John i Arthur uciekają do lasu, w którym Arthur mówi Johnowi, aby porzucił zbrodnicze życie i zaczął od nowa z Abigail i Jackiem. Arthur odwraca uwagę Johna, by mógł uciec, i zmierzyć się z Micah’em. Arthur umiera, a reszta gangu się rozchodzi. Tak kończy się historia Arthura Morgana.

Skąd pobrać Red Dead Redemption 2 PC Torrent?

To jeszcze nie koniec gry Red Dead Redemption 2 PC torrent… W tym momencie wchodzimy w rok 1907 i nowe życie Johna Marstona, tym razem z rodziną – żoną Abigail oraz synem Jackiem. Gdy rodzina przybywa do miasteczka Strawberry, John szybko dostaje prace. Ma za zadanie dostarczyć towary na ranczo od lokalnego sklepu wielobranżowego. Na ranczu na wóz napada dwóch chłopców z Laramie. John nie pozwala im obrabować gospodarstwa, więc właściciel Getts postanawia zatrzymać Johna i jego rodzinę, aby ten chronił jego posesję. John przybiera nieprawdziwe imię i szybko odnajduję się w swojej pracy, ale podróż na lokalną pocztę ujawnia publicznie jego prawdziwą tożsamość.

Red Dead Redemption 2 PC Torrent

Ten incydent powoduje, że Abigail martwi się, że John wróci do starych nawyków. Ich zmartwienia rosną, gdy John pomaga panu Getty’emu i odwzajemnia się przeciwko chłopakom Laramie. John zabija ich przywódcę i kładzie kres rywalizacji między dwoma ranczami. Abigal jest bardzo zaniepokojona. Postanawia, że ucieknie wraz z synem. Aby przekonać Abigail, by wróciła, John bierze pożyczkę na zakup nieruchomości i zakłada własne ranczo. John spotyka się z wujem Sadie i Charlesem, którzy pomagają mu zbudować posiadłość.

John pisze do Abigail i prosi ją, aby wróciła. Kiedy Abigail wraca, John oświadcza się jej i rozpoczynają razem nowe zycie. Sadie dowiaduje się o miejscu pobytu Micah’a i prosi o pomoc Charlesa oraz Johna. Pomimo sprzeciwu Abigail John dołącza do grupy. W końcu spotykają Micah’a w jego chatce w zaśnieżonych górach. Podczas starcia ujawnia się Dutch, po wymianie zdań oddaje strzał w kierunku Micah’a i go zabija. Holender oddaje ukrytą skrzynkę dla Johna, Sadie oraz Charlesa. John wraca na swoje ranczo, spłaca pożyczkę i poślubia Abigail. Marstonowie osiedlili się i żyją zgodnie z prawem.

Dlaczego warto zagrać w Red Dead Redemption 2 do pobrania?

Po czterech latach, w 1911 roku przybywa do niego agent federalny Edgar Ross. Rozpoczyna się nowa era Red Dead Redemption 2 do pobrania. Dziki Zachód chyli się ku końcowi. Rząd pozbywa się ostatnich gangów, które nie chcą cywilizacji. John Marston pod nadzorem dwóch agentów FBI współpracuje z rządem, aby obalić nikczemnego przywódcę gangu Williamsona z Fort Mercer. Chociaż Bill i John byli kiedyś blisko w czasach Van der Linde to teraz John kieruje się pragnieniem uratowania swojej rodziny. FBI potraktowali Abigail i Jacka jako kartę przetargową i trzymali ich w niewoli.

Wszystko, co John musi zrobić, to pomóc w wyśledzeniu pozostałych członków gangu Van der Linde. Gdy John przybywa do Fort Mercer, cały plan nie idzie według początkowych założeń. Spotyka go tylko wrogość ze strony jego byłego, wyjętego spod prawa brata. Bill strzela do Johna tuż za Fortem, pozostawiając go na śmierć. Uratował go Bonnie McFarlane – właściciel pobliskiego rancza. Jeśli chcesz to możesz pobrać Red Dead Redemption 2 crack.

Ona i jej ojciec szukają pomocy medycznej dla Johna. John zrozumiał, że ma spore długi. W tamtych czasach to było bardzo dużo pieniędzy. Aby spłacić dług, John pomaga Bonnie w pracach na ranczu, dopóki wystarczająco nie wyzdrowieje. Po drodze John kontaktuje się w okręgowym marszałkiem. Johnson zapewnia Johna, że pomoże w kłopotach z rachunkiem Williamsona. To znaczy, John pomaga najpierw kilku lokalnym łajdakom.

Z jakiej strony można pobrać Red Dead Redemption 2 Skidrow?

Po ocaleniu życia John pomaga Nigelowi sprzedać swój lek ziołowy w zamian za jego pomoc. Nigel wystąpił do John z prośbą, by spotkać się z Sethem, poważnym rabusiem, który potrzebuje pomocy w poszukiwaniu fałszywego skarbu. Później Seth przedstawia Johna pijakowi o imieniu Irlandczyk, który ma dość sporą siłę ognia. Wreszcie nn i jego nowy sojusznik szturmują Fort Mercer, używając klasycznej techniki konia trojańskiego. John chowa się w kryjówce Nigela, w której Irlandczyk ma broń. Chociaż sety służą jako odwrócenie uwagi, Billa Williamsona już dawno nie ma. Po ucieczce do Meksyku na spotkanie z innym członkiem holenderskiego gangu mandolinowego.

John jedzie do Meksyku w poszukiwaniu Billa i Javiera, ale kiedy przekrocza granicę, natychmiast witają go kłopoty mieszkańców. Nieznajomy interweniuje pod nazwą Landon. Słynny rewolwerowiec na dzikim zachodzie. John rozpoznaje Landona z opowieści, które mu opowiedziano, kiedy był mały, a Landon uczy Johna kilku sztuczek rewolwerowców, takich jak korzystanie z Deadeye. John przekroczył granice i odkrył, że w Meksyku trwa rewolucja. Javier Vincent odkrywa, że w grze Red Dead Redemption 2 skidrow ​​John pomaga rebeliantom i go zdradza. Ale zanim John dostał kulę, uratował go przywódca rewolucji Abraham Reyes. Wszystko wygląda na to, że John w końcu wybrał stronę rewolucji. Najpierw John i Abraham doganiają Javiera. Javier twierdzi, że Bill ukrywa się przed szefem sił zbrojnych kraju. Pułkownik Allende z Javierem zajmowali się Johnem i Abrahamem.