Opinie o Red Dead Redemption 2 PC pełna wersja

Red Dead Redemption 2 PC Pełna Wersja jest już oficjalnie dostępny od kilku miesięcy. Od tego czasu powstało wiele recenzji, więc i my postanowiliśmy przedstawić naszą opinię o tej kultowej grze. Nie będziemy tutaj przywoływać żadnych wydarzeń fabularnych, także nie masz co się martwić o spoilery. Skupimy się wyłącznie na rozgrywce – sterowaniu, grafice i interakcjach ze światem.

DOWNLOAD RED DEAD REDEMPTION 2

Red Dead Redemption 2 PC Pełna Wersja przerosło moje oczekiwania!

Niektórzy twierdzą, że gra ich zawiodła. Powiem Wam, że po dziesiątkach godzin spędzonych na eksplorowaniu ogromnego wirtualnego Dzikiego Zachodu oraz rozwijaniu fabuły zdecydowanie mogę stwierdzić, że gra przerosła moje oczekiwania. A to wcześniej wydawało mi się niemożliwe. W tym świecie jest mnóstwo szczegółów, detali i smaczków. Jedna z największych polskich stron poświęconych grom dała tej grze 10 punktów. Powiedzieli również, że z chęcią przyznaliby tej grze więcej punktów, gdyby tylko było można. To zdecydowanie najlepsza gra z otwartym światem, jaka kiedykolwiek powstała na tym świecie.

Red Dead Redemption 2 Download

Zazdroszczę wszystkim, którzy jeszcze nie rozpoczęli wątku fabularnego Red Dead Redemption 2 Crack i mogą odkrywać wszystkie sekrety i “smaczki” tej gry. Naprawdę z chęcią zapomniał bym tę całą grę abym mógł na nowo jej doświadczyć. To prawdziwy klejnot wśród gier. IGN przyznał tej produkcji 10 na 10 punktów. Powiedział również, że RDR stoi obok GTA V jako jedne z największych gier współczesnego wieku.

Red Dead Redemption 2 – To są właśnie te detale

Produkcja Rockstar wspaniale przedstawia ten dość brzydki okres w historii Ameryki. Fabuła jest po prostu świetna. Nawet po ukończeniu tej długiej historii, nie mogę się doczekać, aby ponownie zagrać. Prequel ma jakość na poziomie niespotykanym w branży gier. GameSpot dał tej grze 9 na 10 punktów ze względu na elementy pół-realizmu. To był jednak tylko jeden zarzut. To doskonały prequel, ale także emocjonująca historia, która prowokuje do myślenia. Ten świat jest ciężko upuścić, gdy się już do niego wejdzie.

Wygląda dobrze, gra się dobrze i co tu dużo mówić. Rozkoszuj się każdym elementem, który zapiera dech w piersiach. Wyzwaniem jest podejmowanie odpowiednich decyzji, ponieważ wybory mają znaczenie. Arthur Morgan jest prawą ręką przywódcy gangu Dutcha Van der Linde. Patrząc na wiele recenzji, a w szczególności na zarzuty to są niewielkie. Oczywiście istnieje możliwość, że 100% lubi tę grę ale to całkiem mało prawdopodobne. Ciekawe jest to, że Forbes dał tej grze 9 na 10 punktów. Moim zdaniem ta gra z łatwością zdobędzie tytuł gry roku.

Ale od mojego czasu grałem. Po prostu nie mogę zetrzeć uśmiechu z mojej twarzy. Bohaterowie czują się tak osobiście. Historia jest jak dotąd niesamowita. Otwarty świat jest piękny i rozległy i pod wieloma względami nie jest to gra wideo, ale doświadczenie. Co sądzicie o wynikach recenzji i pochwałach recenzentów?

Napisz, co myślisz o Red Dead Redemption 2 PC Pełna Wersja w sekcji komentarzy poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *