Red Dead Redemption 2 – Co było potem?

Red Dead Redemption 2 to bezprecedensowo największa gra, jaką Rockstar kiedykolwiek stworzył. Dla zespołu, który wyprodukował taką serię gier jak Grand Theft Auto, to bardzo wysoka pochwała. Jest bardzo wiele elementów, które sprawiły, że Red Dead Redemption 2 stało się przełomowym osiągnięciem dla całej branży gier komputerowych. Najbardziej wyróżniającą się rzeczą jest jej tło historyczne kończącej się epoki Dzikiego Zachodu. Również świetnie została tu wpleciona historia Johna Marstona. Jest to jedna z najlepiej napisanych i opracowanych postaci, którą kiedykolwiek zobaczysz w grze wideo. Obecnie jesteśmy rok po premierze RDR 2 na konsole oraz kilka miesięcy po premierze tej gry na PC. Ten moment wydaje się świetnym czasem, aby spojrzeć na nieco wcześniejsze arcydzieło z 2010 roku. Chciałbym być tak szczegółowy i dokładny, jak to tylko możliwe. Zbadamy wspaniałe mniejsze opowieści oraz każdego zakątka w tej grze.

DOWNLOAD RED DEAD REDEMPTION 2
Red Dead Redemption 2 Download Torrent

John Marston jest synonimem czerwonych zmarłych. Aby naprawdę zrozumieć, co stanowi sedno tej historii gry, musimy najpierw zagłębić się w postać Marstona i jego przeszłość. Choć gra rozpoczyna się w 1911 roku to nasiona tej opowieści zostały zasiane wiele lat wcześniej, gdy bohater był dzieckiem. Niestety zbyt wcześnie stracił swoich rodziców a niedługo potem zaczął zadawać się ze światkiem przestępczym. Został przyjęty przez wyjętego spod prawa holendra – Dutcha van der Linde. Ta postać pod wieloma względami zastępowała dla młodego Johna ojca. Holender jest co najmniej interesującą postacią. Uważał się za Robin Hooda, z tym że był bardziej surowy. Swobodnie zabijał i okradał bogatym, żeby potem oddać to biednym. Zrobił to wszystko, aby ułatwić swoim wyjątkowym i silnym ideałom, w jakim świecie chce żyć.

Gdzie można pobrać Red Dead Redemption 2 za darmo?

Ale czasy w których rządziły gangi powoli się kończą wraz z falą cywilizacji. Holender dostrzega to i postrzega jako atak na własną wizję świata. Nadejście technologii, modernizacja cywilizacji i rozległe zasiedlanie Zachodu jemu nie sprzyja. Jego wizją świata jest dzika utopia. Holender odczuwa takie rzeczy, jak większa kontrola rządu. To wszystko konfliktuje z jego wizją świata. Takie rzeczy prowadzą do korupcji i nierówności, w których bogaci i potężni wywierają niepotrzebną kontrolę. Jego działania są trudne do strawienia. Dutch to człowiek, który wciela swoje myśli w czyn. To oznacza podtrzymanie jego wizji dzikiej utopii i walkę z zanikaniem Dzikiego Zachodu.

Red Dead Redemption 2 PC Download

Ten bohater często ucieka się do okrutnych i gwałtownych działań, które czynią go niebezpiecznym. Jego gang jest bardzo podobny w swoich działaniach a nawet w przekonaniach. Niestety Marston szybko zaadaptował ten styl jako swój. Poznał swoją przyszłą żonę Abigail, która często podróżowała z gangiem Dutcha. Wkrótce oboje się pobrali i mieli młodego syna Jacka. Później urodziła im się córka ale umarła w młodym wieku z niewiadomych przyczyn. Około 1911 roku zaczyna się właściwa historia. W końcu mieli też córkę, ale około 1911 r. Niedługo przed meczami. Zaczyna się właściwa historia. Umiera w bardzo młodym wieku z powodów, dla których gra nie wchodzi.

5 lat wcześniej gang Van der Linde Red Dead Redemption 2 Download próbuje obrabować bank. Marston zostaje zastrzelony i pozostawiony na śmierć a jego towarzysze uciekają z miejsca zdarzenia. Ten incydent można traktować jako pewną formę przebudzenia postaci. Od teraz decyduje się na porzucenie tego trybu życia na rzecz spokojnej egzystencji z żoną oraz dziećmi. W tym momencie mężczyzna kupuje farmę i przeprowadza się do niej wraz z rodziną, aby zbudować ranczo. Do Twoich obowiązków należy zarządzanie codziennymi sprawami oraz dbanie o dobry stan techniczny.

Jak wgrać Red Dead Redemption 2 Crack?

Rząd ma rozbudowane plany na zakończenie Dzikiego Zachodu, z których większość jest realizowana przez mężczyznę o imieniu Edgar Ross. Ross jest agentem Pinkertonów i powierzono mu śledzenie bandytów na Zachodzie oraz zaprzestanie wszelkiej możliwej działalności przestępczej. Ten mężczyzna jest pracownikiem rządowym, przynajmniej na papierze. W rzeczywistości sam jest oszustem i wykazuje podobne cechy korupcyjne do Dutcha Van der Linde. Pierwszym zadaniem Rossa i jego współpracownika Archera Forda jest doprowadzenie do odpowiedzialności karnej człowieka o imieniu Bill Williamson.

Bill jest również członkiem gangu Van der Linde i jednym z najlepszych poruczników Dutcha Red Dead Redemption 2 crack. Po tym jak gang Holendra zniknął, mężczyzna założył swój własny gang. Również byli okrutni, brutalni i bezwzględni. Bill i Marston byli grubymi rybami w czasach, gdy byli członkami gangu Dutcha. Edgar Ross postrzega to jako swoją drogę do wejścia, a Marston jako swoją kartę przetargową. Agent zdaje sobie sprawę z tego, że potrzebuje Marstona. Zdecydowanie łatwiej było to powiedzieć niż zrobić. Dlatego też zdecydował się na porwanie Abigail i Jacka.

Marston wyrusza ze swojej farmy i udaje się do miasta Armadillo, gdzie zaczyna się nasza gra i gdzie wszystko zaczyna się naprawdę. Po przybyciu do Armadillo Marston natychmiast udaje się do Fort Mercer, gdzie przebywa Bill. Fort Mercer jest prawie niezniszczalny i mocno broniony od wewnątrz. Bill pojawia się na ścianach, a Marston próbuje namówić go do poddania się. John zostaje postrzelony w brzuch i krwawi na poboczu drogi. Niedługo potem pojawia się pomoc w postaci kobiety o imieniu Bonnie McFarlane, która jest lokalną farmerką. Ściąga Marstona z drogi, zabiera go na ranczo i płaci za jego leczenie. Przez następne kilka dni Marston pomaga Bonnie w pracy na ranczu jako sposób na spłacenie jej za życzliwość.

Dlaczego Red Dead Redemption pełna wersja do pobrania jest tak dobrą grą?

W tym czasie poznaje także kilku innych przyjaciół. Należą do nich m.in Marshall Lee Johnson i jego zastępcy, dżentelmen oszust o imieniu Nigel West Dickens, handlarz bronią, Irlandczyk, który wydaje się mieć wiele przydatnych kontaktów i miejsc, a także dziwny dziwaczny grabarz, znany jako Setri Briars .

Bill Williamson dowiaduje się, że Marston nie umarł i chce i dokończyć Red Dead Redemption 2 Do pobrania to, co zaczął. Grupa przestępcza Billa napadła na miasto, w którym żyje kilka osób, w tym Bonnie. Mąż Abigail zabija kilku bandytów. W tym momencie on i Marshall Lee Johnson postanowili położyć kres Billowi i jego gangowi na dobre z użyciem techniki konia trojańskiego. Nigel podjeżdża dużym powozem do Fort Mercer, twierdząc, że sprzedaje leki ziołowe i jest w stanie wjechać swoim autokarem do fortu. Ale jak mogłeś się domyślić. W autobusie nie ma lekarstw. Wewnątrz jest Marston uzbrojony w wielką broń Gatlin. Plan działa idealnie, a przestępcy w forcie są kośni w ciągu kilku sekund.

Choć plan działa w zakresie udanej infiltracji fortu i zabicia każdego członka gangu Billa. Marston nie jest w stanie osiągnąć swojego prawdziwego celu, jakim jest zabicie Billa Williamsona. Odkrywa, że ​​bandyta zdołał uciec z fortu, a następnie uciekł przez granicę do Meksyku, gdzie szuka pomocy mężczyzny o imieniu Javier Escuela, który wraz z Marstonem był także członkiem gangu Dutches. I tak właśnie Marston kieruje Irlandczykiem, który prowadzi tratwę przez rzekę i zabiera Marstona do Meksyku. A po przejściu udaje się tam do Nueva para ESO. Marston spotyka się z pułkownikiem Augustą, młodym dniem armii meksykańskiej, który jest także gubernatorem tego regionu. Marston dowiaduje się, że region ten jest obecnie objęty zapowiadającą się rewolucją.

Dlaczego John Marston został bandytą?

Przywódca rebeliantów Abraham Rayez ma swoją rewolucyjną armię uzbrojoną w broń. Wydaje się, że wie o miejscu pobytu obu bandytów, a on mówi Marstonowi, że pomoże mu go wyśledzić. Pomaga mu zakończyć bunt. Red Dead Redemption 2 Pobierz się zgadza, ale porozumienie między nimi nie jest tak formalnym Sojuszem, jak i niespokojnym. W ciągu kilku kolejnych misji w grze Marston spotyka kilka ważnych i interesujących postaci. Jedną z takich postaci jest Landon Ricketts, legendarny i doświadczony rewolwerowiec, który uczy Marstona kilku ważnych rzeczy.

Co ważniejsze, bohater również krzyżuje ścieżki z Abrahamem Rayezem, przywódcą buntu meksykańskiego, a także z jedną z jego kochanek, kobietą o imieniu Louisa. Marston Red Dead Redemption 2 Crack zasadniczo pracuje sporadycznie z obiema stronami. W końcu jednak sprawy stały się mniej skomplikowane na tym froncie. Hinch zdradza Marstona, a następnie próbuje go zabić. To się jednak nie udaje. Oczywiście nasz bohater zostaje uratowany przez Rayeza, a nieformalny sojusz między nimi zamienia się w partnerstwo.

Marston zgadza się dołączyć do rebeliantów. Pomaganie buntowi jest więc raczej środkiem do celu. Pierwszą rzeczą godną uwagi jest to, że po dołączeniu do Rayeza tropi kapitana. Wkrótce dogania Sansę, wyrzuca go z siebie, a potem go zabija. Z pomocą buntowników Marston dowiaduje się, że Javier Escuela jest uwięziony w fortecy zwanej El Presidio. Marston pozyskuje pomoc Raya, który szybko zbiera potężną siłę buntu.

Red Dead Redemption 2 – Gdzie pobrać crack?

Scuola błaga Marstona o życie, oferując informacje o miejscu przebywania Williamsona w zamian za jego życie. I jak się okazuje Bill był pod ochroną pułkownika Ayende. W tym momencie gra daje graczowi wybór. Marston może albo zabić Escuelę, albo przekazać go agentowi Rossowi. Bez względu na to, co robi tak naprawdę nie ma to większego wpływu na przebieg historii, ale wpisuje się w jeden z głównych motywów gry. Jak daleko Marston jest gotów posunąć się, aby zdobyć swoje odkupienie? Życie bandytów i robienie wszystkich rzeczy, które robił w tamtym czasie, jest czymś, co zawsze będzie zależeć od Marstona.

Marston Allende i rebelianci zbierają siły, by zmusić wszystkich do ataku na willę. Jest to, jak można sobie wyobrazić, odpowiednio ekscytujący segment gry z dramatyczną akcją i ekscytującymi strzelaninami. Po obu stronach jest wiele ofiar, w tym Louisa, która, jak wspomnieliśmy, była jednym z kochanków Reyesa, ale rebeliantom udało się zdobyć przewagę, widząc, że potyczka jest przegraną sprawą. Znowu dzień i Bill Williamson uciekają ze sceny, ale oczywiście Marston nie może tego mieć. On i dzień ścigają i ostatecznie dogonili, a Marston w końcu zabił pułkownika i jego starego przyjaciela Billa Williamsona.

Znajduje się tam segment Meksyku z Red Dead Redemption 2 Warez Reyes mówi Marstonowi, że planuje poprowadzić swoje siły rebeliantów na wielką skalę do ataku na meksykańską stolicę. I chociaż widzimy go po raz ostatni w grze, na samym końcu dowiadujemy się, co się z nim stało. Zasadniczo nie ma dobrych ludzi lub bardzo niewielu z nich.

John oczywiście nie ma planów kontynuowania sojuszu z rebeliantami. Bill Williamson nie żyje. Bohater wraca do miasteczka Blackwater w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotyka się z agentem Rossem. Bill Williamson jest martwy ale to nie koniec. Marston musi zabić Dutcha Van der Linde aby całkowicie skończyć z Dzikim Zachodem.

Red Dead Redemption 2 Key Generator – Jak zdobyć darmowy klucz?

Komplikacje wynikające z postawionego przed nim zadania są z natury jasne dla nas jako graczy. Dutch przyjął Marstona, gdy był dzieckiem, a oboje jego rodzice nie żyli i pod wieloma względami był dla niego postacią ojca. Ale takie jest życie, które pozostawia w życiu, którego pragnie, by ktoś z żoną i synem polegał na tym, że przyjął to zadanie, więc Marston się zgadza. Okazuje się, że Holender tworzy nowy gang całkowicie rekrutujący młodych rdzennych Amerykanów do swojej sprawy, gdy stara się kontynuować swoją krucjatę. Gdy Marston rozpoczyna wysiłki, by wytropić swojego starego przywódcę gangu, pozyskuje pomoc nowych przyjaciół.

Inną osobą, z którą Marson współpracuje przez pewien czas jest Harold McDougall. Mężczyzna, który jest niemal typowo osobowością wschodniego wybrzeża, jest w bezpośrednim kontraście z otoczeniem, w którym się obecnie znajduje w wyniku wypchnięcia z pracy profesora, wichury, z powodu uzależnienia Red Dead Redemption 2 PC za darmo od kokainy. Paskudność i McDougall, pomimo ich bardzo różnych środowisk i osobowości, wydają się być bardzo blisko siebie i postrzegają się jako przyjaciele. Oczywiście nie na początku, ale ich interakcje powoli, ale z pewnością przerodziły się w tolerancję, która następnie przerodziła się w rodzaj przyjaźni. Niedługo potem ta przyjaźń kończy się gorzko, ponieważ Marston nadal pomaga im po holendersku, a napięcie rośnie.

Marston, który wyrósł na głębokim szacunku dla Nassis, zabija morderców Knasis. Marston i McDougal uciekają ze sceny oboje. wyraźnie wstrząśnięty i zasmucony nagłą śmiercią nieprzyjemności. McDougall, który zdał sobie sprawę, jak desperacko się wydostał. Lacey jest w swoim obecnym otoczeniu, postanawia uciec z powrotem do Yale, ale jego próba ucieczki jest przerwana. Dutch przybywa przed jego domem, podczas gdy on i Marston są jeszcze w środku, wspierani przez kilku rdzennych amerykańskich żołnierzy jego gangu z wszelkimi intencjami zabicia ich dwóch w intensywnej sekwencji.

Jak zdobyć Darmowe Sztabki Złota w Red Dead Redemption 2?

Marston i McDougal próbują uciec przez dachy, nieustannie walcząc z kilkoma snajperami. Ale Dutch umieścił w całym mieście. Jakimś cudem udaje im się uciec. Obaj wsiadają na konie i chociaż Holender każe ludziom ścigać, Marston powstrzymuje ich i udaje się zabić wszystkich prześladowców. Marston i McDougall bezpiecznie przybywają na najbliższy Red Dead Redemption 2 Key Generator dworzec kolejowy, gdzie licytują się nawzajem. Pożegnanie i McDougall w końcu wychodzą. Do tego czasu jednak konflikt znacznie się nasilił i sprawy nabierają tempa.

Marston przedziera się przez siły Dutches, a ostatecznie oboje stają twarzą w twarz. Jeszcze raz na szczycie urwiska, gdzie Holender stoi przy przepaści, a Marston stoi z pistoletem wycelowanym w niego. Gdy nadchodzi moment prawdy, Dutch zdaje sobie sprawę, że bitwa jest przegrana, ale jest człowiekiem o silnych przekonaniach i nie pozwoli Marstonowi go zabić tam, gdzie złapie go rząd. Mówi, zdał sobie sprawę, że na świecie nie ma miejsca dla ludzi takich jak on i że świat się zmienił. Rzuca się z urwiska, a teraz misja Johna Marstona w końcu dobiega końca. Bill Williamson nie żyje. Holender Van der Linde nie żyje. Biuro mówi mu, że zakończył swoją umowę i że w końcu jest teraz wolny, podobnie jak jego rodzina.

Abigail i Jack czekają na niego z powrotem na ranczu, a John Marston w końcu wraca do domu. To jeszcze nie koniec. Marston spędza cudownie cichy i spokojny dzień na ranczu ze swoją rodziną. Troszczy się o swoją ziemię i pracuje na swoim ranczu wraz ze starym przyjacielem jego i jego rodzin oraz starcem znanym tylko jako wujek. Podczas gdy Marston nie był w stanie wyśledzić rachunku i Holendra, zostawił wujka odpowiedzialnego za swoje ranczo, a po powrocie pozostaje z rodziną Marstonów. Pod wieloma względami jest częścią rodziny.

W jaki sposób zainstalować Red Dead Redemption 2 Po Polsku Za Darmo?

Red Dead Redemption 2 key generator to gra złożona z wielu tematów i wiadomości, a jednym z najbardziej znaczących tych tematów jest to, że przeszłość cię dogania. Biuro kierowane przez agenta Rossa piekło dążyło do usunięcia wszelkich śladów największych przestępców starego Zachodu w celu doprowadzenia do cywilizacji, a dzięki Williamsonowi, Escamilli, Welli i Holendrom, udało im się to osiągnąć ten cel. Niemal dlatego, że John Marston chciał także notorycznego zbrodniarza z jego byłymi braćmi broni, a Ross nie odpocznie, dopóki całkowicie nie zakończy swojej misji.

Agent przybywa na ranczo Marstona z potężną grupą. Fakt, że wujek zwraca uwagę Johna, dostrzegając ich z daleka, i John zdaje sobie sprawę, że wszystko nie wygląda dobrze. Szanse są przeciwko nim bardzo duże, gdy strzały są strzelane z obu stron. Gdy grupa się zbliża wujek zostaje postrzelony i umiera, a wkrótce Marston widzi tylko jeden sposób, by pozwolić swojej żonie i synowi uciec bez szwanku. Mówi Abigail i Jackowi, żeby wsiedli na konia i pobiegli, mówiąc im, że zostanie z tyłu, aby wywołać odwrócenie uwagi, a następnie spotka się z nim później, nie widząc żadnej innej opcji. Pożegnali się, powiedzieli mu, aby był ostrożny i postępował zgodnie z jego prośbą.

Przez cały czas odczuwa się wyczuwalny strach. po wyjściu żony i syna Marston wyjrzał zza drzwi stodoły, by zobaczyć tuż za drzwiami. Stoi cały Red Dead Redemption 2 zestaw Rossa z bronią w ręku i gotowy do walki. Marston bierze głęboki oddech, otwiera drzwi stodoły i wychodzi na zewnątrz. W ciągu kilku sekund kosi się, gdy dziesiątki ludzi strzelają niezliczoną ilość razy. Chociaż udało nam się wyjąć garść pocisków strzelca, które przebiły praktycznie każdy centymetr jego ciała. Marston potyka się, zakrwawiony i zmaltretowany, oddycha ostatnim bolesnym oddechem i upada na ziemię, gdy misja jest ukończona.

Red Dead Redemption 2

Gra rozpoczyna się na nowo trzy lata później, gdy Jack Marston stoi na wzgórzu z widokiem na stare rodzinne ranczo, na którym zmarł jego ojciec. W międzyczasie Abigail również zmarła z nieznanych przyczyn. Abigail, John oraz wuj spoczywają na wzgórzu z widokiem na ranczo. Jack Marston ma własną misję, nie polegającą na odkupieniu, ale na zemście. Okazało się, że Edgar Ross przeszedł na emeryturę. Kiedy Jack konfrontuje go ze śmiercią ojca on jest lekceważący i mówi Jackowi, że to wina Johna, że umarł. Przecież był bandytą i wiedział jak może się to wszystko skończyć.

Jack wyzywa Rossa na pojedynek Red Dead Online Generator Sztabek Złota i z błyskawicznym refleksem wyciąga broń. Konsekwencje tutaj są jasne i bolesne. Jack jest niebezpiecznie bliski popadnięcia w dokładnie takie życie, w którym John tak ciężko walczył, by trzymać go z daleka. Jego broń odwraca się i odchodzi, i to jest historia odkupienia czerwonych martwych od początku do końca. Na serio. Tym razem odkupienie czerwonych martwych dwóch przybywa niedługo. Oczekiwanie na tę wyczekiwaną grę dobiega końca, a emocje związane z jej uruchomieniem sięgają dachu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *