Fabuła gry Red Dead Redemption 2 Torrent

Red Dead Redemption 2 to pełna wersja gry osadzonej w fikcyjnej wersji amerykańskiego Południa w ostatnim roku XIX wieku. Cała historia trwa prawie dekadę, a jej ukończenie zajmuje od 40 do 100 godzin. Z pewnością warto zagrać w tę grę ale jeśli nie masz czasu to streścimy Ci fabułę.

DOWNLOAD RED DEAD REDEMPTION 2
Red Dead Redemption 2 Skidrow

W grze Red Dead Redemption 2 PC warez wcielasz się w rolę Arthura Morgana – mężczyzny, który jest bardzo blisko przewodnika gangu Van der Linde. Gang ucieka przez góry po tym, jak źle przeprowadzili napad. W gangu było około 20 osób, ale najważniejszy jest Dutch, Arthur Morgan, Abigail oraz John Marston – główny bohater pierwszej części gry. Potrzebują szybko zdobyć gotówkę więc postanawiają napaść na pociąg. Problem polega na tym, że właściciel pociągu wynajmuje detektywa Pinkertona oraz agenta Miltona, którzy ścigają Dutcha i chcą pociągnąć ich do odpowiedzialności.

Kolejna ucieczka – Red Dead Redemption 2 Skidrow

Oferują Arthurowi wolność w zamian za Holendra – Dutcha. Morgan jednak odmawia a cały gang się pakuje i ucieka na południe. Na południu wiele się dzieje z gangami. Dużą zaletą jest natomiast to, że są tam dwie kłócące się rodziny o złoto konfederatów.

Gang gra na dwa fronty z obiema rodzinami, aby dopiąć swego. Arthur oraz Dutch zostają zastępami szeryfa, toczą “walkę” z bimbrowniami. Wszystko jest w porządku do czasu, gdy obie rodziny się zorientowały i postanowiły się zemścić i Braithwaite porywa syna Johna Marstona – Jacka. Oczywiście prawo pojawia się ponownie, co oznacza, że ​​tym razem wracamy do Nowego Orleanu. W każdym razie odzyskują Jacka. Choć wygląda na to, że Angelo Bronte (człowiek, u którego był Jack Marston) jest miłym facetem to w rzeczywistości chce wpakować gang w jeszcze większe tarapaty.

Dutch mówi, że planem jest wydostanie się z kraju i rozpoczęcie nowego życia na Tahiti, Fidżi lub innej wyspie. Potrzebują jednak jeszcze jednego dużego napadu, aby zdobyć wystarczającą ilość pieniędzy, aby dostać się w upragnione miejsce. Dutch postanawia posłuchać Angela Bronte i postanawia napaść na dworzec. Niestety okazuje się, że zostaliśmy wrobieni. Hosea oraz Lenny zostają zabici. John Marston zostaje aresztowany a Arthur, Bill, Dutch, Mike i Javier wylądowali w łodzi, która zmierzała na Kubę. Spotyka ich burza, łódź tonie a oni zostają wyrzuceni przez ocean na wyspę Guama. Tutaj zajmują się lokalnymi interesami a później wracają tam, skąd przybyli.

Znów Pinkertoni – Red Dead Redemption 2 Warez

Arthur wraca do starej kryjówki i znów żyjemy życiem gangu na bagiennej wiosce, aby uciec od prawa. Zgadnij kto się tutaj pojawia… Tak, Pinkertoni. Gdy wszyscy znów się spotykają to na miejsce przybywają agenci rządowi, aby aresztować członków gangu. Wszyscy uciekają i zaczynają szukać nowej kryjówki. W tym czasie Dutch zaczyna wariować i jest przekonany, że ktoś jest zdrajcą. Teraz przechodzimy do naprawdę poważnych kłopotów. Arthur otrzymuje wiadomość, że ma gruźlicę czyli poważną chorobę płuc. Arthur pomaga gangowi przenieść się na północ. Molly w końcu wraca do domu. Od tego momentu wszystko idzie coraz gorzej. Holender dostaje paranoi. Arthur ma depresję bo wie, że jego życie dobiega końca. Pasja Mr. Swansona również się skończyła a Micah umacnia swoją rolę dupka. Dutch uważa za dobry pomysł manipulowanie miejscową ludnością rdzenną w celu wywołania wojny przeciwko armii Stanów Zjednoczonych.

Holender cały czas myśli o ostatnim dużym skoku. Postanawiają obrabować pociąg przewożący listy płac do lokalnej armii. Podczas napadu John zostaje postrzelony i uznany za zmarłego (później okazało się, że Dutch mu nie pomógł chociaż miał możliwość). Kiedy się przegrupowali, dowiedzieli się, że Abigail została schwytana przez agenta Pinkertonów. Arthur wraz z Saide Adler postanawiają uratować Abigail mimo że reszta gangu nie chciała. Gdy są na miejscu to dowiadują się od agneta Miltona, że to Micah był zdrajcą i informował Pinkertonów o ruchach gangu Van der Linde odkąd wrócili z Guamy. Arthur wraca do obozu, w tle leci naprawdę fajna piosenka, która przypomina o wszystkim, co zrobiłeś w grze.

Zakończenie Red Dead Redemption 2 Reloaded Download

Możesz zmierzyć się z przywódcą gangu – Dutchem, który zasadniczo popiera Micah’a bo tak jest mu łatwiej. Pojawia się również John, wkurzony na Dutcha za to, że pozostawił go na śmierć. Po chwili pojawiają się agenci. Pinkertoni ścigają Arthura i Johna na wzgórzach. Arhur może pomóc Johnowi w bezpiecznym życiu lub spróbować odzyskać złoto z napadu pociągu. W zależności od Twoich wcześniejszych wyborów albo giniemy od pchnięcia nożem z rąk Micah’a albo umieramy spokojnie na wzgórzu podczas wschodu słońca z powodu gruźlicy. Pozostało jeszcze około 10 godzin gry w Red Dead Redemption 2 PC crack historii. Przewijamy do przodu o osiem lat, aż do 1907 roku. Teraz wcielamy się w postać Johna Marstona.

Abigail, John oraz Jack żyją i pracują na ranczu. John wciąga się w niebezpieczne scenariusze i ostatecznie Abigail odchodzi zabierając Jacka ze sobą. Marston bierze ogromną pożyczkę, kupuje ranczo i zaczynają budować dom wraz ze starymi przyjaciółmi, wujem i Charlesem Smithem.

Abigail wraz z Jackiem w końcu wrócili, ale nie mieli żadnych oszczędności. Na ranczo zjawia się Sadie Adler oraz Charles i mówią, że wiedzą gdzie jest Micah. W trójkę jadą w góry, gdzie znajdują Micaha. Okazuje się, że tutaj jest też Dutch. Teraz stoi w obliczu wszystkich swoich błędów. Holender zabija Micah i odchodzi, pozostawiając łupy z napadu dla Johna i jego rodziny. Marston wraca do swojej rodziny, aby przeżyć resztę swojego życia. Później rozpoczyna się historia znana z Red Dead Redemption 1. Skorzystaj z Red Dead Redemption 2 Gold Generator aby wygenerować darmowe sztabki złota do Red Dead Online. Możesz również wygenerować darmowy klucz do gry korzystając z Red Dead Redemption 2 Key Generator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *