Czy Red Dead Redemption 2 to naprawdę tak dobra gra?

Prequel Red Dead Redemption 2 Crack jest przeładowany ulepszeniami i nieoczekiwanymi dziwactwami, które sprawiają, że inne gry Rockstara nie wydają się już tak atrakcyjne. Cały system został zaprojektowany w taki sposób, aby dać graczowi jak największy wybór i sprawić, żeby poczuł się połączony z tą grą. Niezależnie od tego, jak zamierzasz spędzić czas w grze to będzie to niezwykłe doświadczenie.

DOWNLOAD RED DEAD REDEMPTION 2

W RDR2 crack wcielasz się w wyjętego spod prawa Arthura Morgana, elitarnego członka holenderskiego gangu Van der Linde. Gra rozpoczyna się z zaśnieżonych górach po tym, gdy ledwo przeżyliście nieudany napad w Blackwater. Holender i pozostali członkowie gangu chronią się przed trudnymi warunkami pogodowymi jednocześnie myśląc o odzyskaniu fortuny i zemście na wrogach. Gdy zarabiasz więcej pieniędzy i sprawiasz więcej kłopotów, gang jest zmuszony przenosić się do nowych, bezpiecznych miejsc i znajdować nowe miasta. Historia Artura dotyczy bardziej tajemnicy i przetrwania. Większość misji ma na celu wypełnienie kieszeni gotówką i powiększenie gangu.

Tak naprawdę niewiele dowiesz się o przeszłości Arthura, poza kilkoma pojedynczymi wiadomościami, zdjęciami i swobodnymi rozmowami. Jednak otaczające Cię osoby sprawiają, że cała historia jest przystępna i dobrze ugruntowana. Nowi gracze nie powinni zatem mieć z tym problemu. Kampania fabuły głównej trwa kilkadziesiąt godzin, nie licząc oczywiście wątków pobocznych. Po wykonaniu wszystkich misji głównych gra zakończy się epilogiem, który znacznie przekroczy oczekiwania wielu z Was. Misje natomiast dają Ci szansę za poznanie każdej osoby należącej do gangu. Od czarnoskórego Lenny’ego, który walczy z rasizmem, aż po rodowitego Amerykanina, który obserwuje, jak ówczesny rząd chce pozbyć się jego ludu.

Wybory w Red Dead Redemption 2

W Red Dead Redemption 2 Download masz duży wybór, ale jeśli nie masz nastroju to niektóre misje możesz pominąć. Rozmowy ewoluują w zależności od kolejności wykonywania zadań, a współpracownicy będą się często do nich odwoływali. Twoja kryjówka działa trochę jak główny filar wydarzeń dla każdego rozdziału. W wolnym czasie możesz rozmawiać z przyjaciółmi, ulepszać obóz poprzez dodanie elementów wizualnych. Obóz jest naprawdę imponująco zrealizowany i przyjemnie jest czasem się zatrzymać. Warto usiąść i wypić w spokoju filiżankę kawy, posłuchać grajka czy po prostu się napić. Takie szczegóły, które po prostu ożywiają ten wirtualny świat są dosłownie wszędzie. Ta gra potrafi zaskakiwać na każdym kroku!

Red Dead Redemption 2 Crack

Możesz oddziaływać na otoczenie poprzez celowanie w ludzi, zwierzęta lub przedmioty za pomocą lewego przycisku myszy, twoje wybory zmieniają się w zależności od kontekstu. Korzystając z tej samej metody możesz umyć konia, obrabować sklep lub porozmawiać z nieznajomym. Członkowie gangu będą mieli tylko jedną lub dwie możliwe odpowiedzi w danej chwili. Nawet to dodaje ogromnego charakteru dla postaci. Gdy obrabujesz sklep to poziom Twojego honoru drastycznie spadnie. Dobre a także złe uczynki wypływają na przebieg historii.

Ja postanowiłem wybrać ścieżkę Arthura jako dobrego człowieka i starałem się utrzymywać honor na wysokim poziomie. Dość szybko można było zauważyć, że główny bohater zmaga się ze swoimi przekonaniami. Gdy w gangu Van der Linde pojawiają się wątpliwości i nieufność to ujrzysz, że świat reaguje na Twoje czyny. Niektóre przedmioty mogą kosztować mało a otrzymane pieniądze za wykonaną misję będą większe. Twój poziom honoru wpływa na podejmowane decyzje, misje poboczne oraz zakończenie, które otrzymasz po przebyciu dość długiej drogi. Te elementy nie są jednak jedynymi sposobami na to, by zanurzyć gracza w Red Dead Redemption 2 PC Pobierz.

Uciążliwe ograniczenia czy świetne dodatki?

W grze produkcji Rockstar istnieje wiele ograniczeń, które czasem mogą być nieco uciążliwe, ale także często przybliżają graccza do świata i sprawiają, że będziesz szanować narzędzia, które otrzymałeś. Aby przywrócić szybkość regeneracji zdrowia i wytrzymałości będziesz musiał spożyć posiłek. Broń wymaga systematycznej konserwacji bo w przeciwnym razie straci na funkcjonalności. Uzbrojenie możesz czyścić sam za pomocą oleju do broni lub oddać ją do rusznikarza. Twój koń może przewozić niewielką liczbę zwierząt lub skór. Jadąc na napad, strzelaninę lub polowanie musisz wcześniej zaplanować, której broni będziesz potrzebował. Przy sobie możesz mieć niewielką ilość broni – dwie krótkie i dwie długie oraz kilka dodatków takich jak noże, maska itp. Resztę uzbrojenia przewozi Twój koń i będąc na nim lub blisko niego możesz z łatwością ustawić miejsce broni.

Uwagi również wymaga Twój koń – musisz dbać o jego zdrowie i wytrzymałość. Nawiązywanie więzi z koniem zajmuję trochę czasu, ale zwiększa to jego statystyki i pozwoli na wykonywanie sztuczek lub wzywanie go z większej odległości. Aby nawiązywać więź ze zwierzęciem możesz go szczotkować, karmić lub poklepać. Wierzchowiec może się przestraszyć wystrzału lub ataku zwierząt czego skutkiem może być wyrzucenie Ciebie z siodła. Te wszystkie obowiązki mogą wydawać się nieco dziwne i nie potrzebne ale służą znaczenie większemu celowi. Red Dead Redemption 2 to nie jest szybka strzelanka. W tej grze fabuła, świat i postacie są budowane powoli. Te niezbyt szybkie tempo może faktycznie oddawać ówczesne czasy.

Podróżowanie w Red Dead Redemption 2

Podróżowanie również ma swoje ograniczenia. Możesz wsiąść do pociągów, dyliżansów i pojechać do odkrytych wcześniej miast. Możesz też kupić opcję szybkiego podróżowania. Podczas polowania możesz znaleźć wiele unikalnych, rzadkich zwierząt. Części z nich zebrane możesz wykorzystać do ulepszenia swojego ekwipunku lub do tworzenia drobiazgów zwiększających statystyki. Mięso ze zwierzyny możesz oddać dla obozowego kucharza lub sprzedać zdobywając dodatkową gotówkę. W Red Dead Redemption 2 stale pojawiają się nieznajomi i inne losowe zdarzenia. Dają Ci one szanse na poprawienie/pogorszenie pasku honoru. Możesz pomóc w napadach, morderstwach lub po prostu takich ludzi zignorować. Gangi występujące w grze zajmują dane obszary, na których będą niepokoić Ciebie lub mieszkańców. Są w stanie ustawiać różne pułapki na Ciebie.

Red Dead Redemption 2 Download

Powróciło również słynne Dead Eye. Ta funkcja pomaga Ci wybranie celów do zabicia w zwolnionym tempie. Doszła też całkowicie nowa funkcja, a mianowicie Eagle Eye, które nieco przypomina mi “Wiedźmiński zmysł”. Funkcja pomaga w wyszukiwaniu roślin, wskazówek lub tropieniu zwierząt. Wszystkie zdobyte w ten sposób informacje są przechowywane w kompendium, a niektóre wspomnienia są zapisywane w dzienniku Arthura.

Odkrywanie nowych części mapy jest naprawdę ciekawe i satysfakcjonujące, ale ciągle dzieje się coś w znanych nam miejscach. Niespodzianki pojawiają się również, po napisach końcowych. Jeśli potrzebujesz oderwać się od świata bandytów i zbrodni to możesz zagrać w gry karciane i kości, pójść do kina/teatru czy do saloonu. Ten świat Dzikiego Zachodu jest pełen ludzi oraz zwierząt a metody interakcji z nimi są imponujące. Oświetlenie w tej grze jest na wysokim poziomie i przyciągnęło moją szczególną uwagę. Świetnie całość wygląda, gdy promienie słoneczne przecinają mgliste lasy. Do tego deszcz i trzaski w oddali. Podobnie świetnie wyglądają miasta – rozświetlają się miękkim światłem na tle ciemnej, mrocznej nocy.

Ogień jest również świetnie zrealizowanym elementem. Wydaje się, że całkowicie pochłania niektóre przedmioty. Jest również wiele dobrze zrobionych animacji, które ożywiają całość. Dla przykładu nawet taka mała animacja jak wtedy, gdy Arthur kładzie karabin na ramieniu lub wsuwa go w siodło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *