Czy Red Dead Redemption 2 PC spełniło oczekiwania graczy?

Dlaczego czekaliśmy na Red Dead Redemption 2 aż rok?

Nareszcie najnowsza odsłona Red Dead Redemption 2 crack pojawiła się w odsłonie na komputery osobiste [PC] po roku wyłączności na obie konsole. Czy naprawdę warto było tyle czekać? Jeśli zależy Ci na jakości gry to tak. Natomiast jeśli zależy Ci na tym kompletnie nie zależy to nie. RDR 2 to zdecydowanie najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem i śmiało mogę założyć, że inni gracze powiedzą dokładnie to samo. Jeśli natomiast jeszcze nie miałeś do czynienia z najnowszą grą od Rockstara to pozwól, że pokrótce ją streszczę.

DOWNLOAD RED DEAD REDEMPTION 2
Red Dead Redemption 2 PC Torrent

Red Dead Redemption 2 to gra z otwartym światem z możliwością korzystania z zarówno kamery trzecioosobowej jak i pierwszoosobowej. Otwarty świat charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością lokalizacji. Możemy tu odwiedzić zarówno brudne przemysłowe miasta jak i mroczne bagna, pustynie czy zaśnieżone góry. Te środowiska są nie tylko wyjątkowe ale i wizualnie różne od siebie. Oświetlenie i kolory doskonale sprawdzają się w tworzeniu specyficznej atmosfery w każdym otoczeniu.

Red Dead Redemption 2 Crack ma zdecydowanie najlepsze efekty dźwiękowe, jakie kiedykolwiek spotkałem w grze komputerowej. Doskonale to współgra z systemem pogodowym, który nie ma sobie równych. Zresztą, wystarczy spojrzeć na chmury i ich szczegółowość. To niesamowite, że nie ma tutaj statycznego nieba, ale system pogodowy jest dynamiczny. Nie mogę podać innego tytułu gry, która wyglądałaby tak dobrze, jak Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2 – Czy istnieje crack do gry?

Dobra, wiesz już, że gra jest przepiękna, ale co z rozgrywką? Jaką historię ta gra opowiada? Jako gracz wcielasz się w postać Arthura Morgana, bandytę i członka poszukiwanego gangu, który próbował uciec od przeszłości rabując i zabijając wszystkich po drodze. Może wydawać się, że to nie ma sensu, dopóki nie uświadomisz sobie, że o to chodzi i to jest genialne. Czasami możesz żałować, że nie masz większego wyboru w wyborze stron lub zrobienia czegoś w inny sposób.

Jak mogłeś się domyślić, misja zakończy się niepowodzeniem, jeśli zostaniesz wykryty. Niektóre misje są aż do bólu liniowe, przewidywalne i nie dają wyboru. Musimy wtedy wykonywać bardzo szczegółowe polecenia. Na przykład ukryć się w danym miejscu, zakraść się do widocznego mężczyzny i dźgnąć go nożem.

Red Dead Redemption 2 Pełna Wersja Download

Zespół tworzący musiało to kosztować dużo pracy, aby zrealizować te strategie. Być może byłoby lepiej, gdyby to gracze mieli wybór. Dostalibyśmy wtedy tylko polecenie, że mamy porwać daną osobę, a sposób w jaki to zrobimy należałby do nas. Takie rozwiązanie mogłoby być łatwiejsze dla programistów oraz znacznie przyjemniejsze dla gracza. Szczerze mówiąc, niektóre misje zawierają punkty, w których musisz dokonać wyboru, a niektóre z tych decyzji mogą mieć wpływ na przebieg i zakończenie historii. Chociaż wpływ gracza na opowiadaną historię moim zdaniem.

Osoby, które pisały scenariusz gry miały jednak związane ręce. Red Dead Redemption 2 Torrent jest prequelem do pierwszej części gry. Gdyby pozwolono na zmianę zakończenia lub losu niektórych postaci, to ciągłość między dwoma tytułami zostałaby przerwana. Musieli więc zakończyć RDR 2 w taki sposób, aby przygotować grunt pod wydarzenia z pierwszej części gry.

Fabuła RDR 2 jest po prostu cudowna

Red Dead Redemption 2 to gra z najdłuższą historią, w jaką kiedykolwiek grałem. Ukończenie fabuły zajęło mi tydzień i nie byłem nią zmęczony. Także Ubisoft oraz EA powinni się tego nauczyć. Istnieje wiele czynników, które na to wpłynęły. Najważniejszym z nich jest to, że nie musisz wykonywać misji pobocznych, aby stać się silniejszym i być gotowym na kolejne wyzwanie.

W RDR2 Crack możesz polować na ścigane osoby w zamian za nagrody pieniężne. Dość ironiczne wydaje się ściganie innych przestępców, aby oddać ich w ręce szeryfa podczas gdy sam jesteś ścigany. W większości przypadków możesz pozbyć się ścigających łowców nagród płacąc na poczcie rekompensatę w zamian za wyrządzone krzywdy i przestępstwa. Najnowszy tytuł od Rockstara oferuje nam ogromną różnorodność jeśli chodzi o konstrukcję misji. Programiści wykonali naprawdę świetną robotę, bo gracz nigdy nie robi tej samej rzeczy zbyt długo.

Wiele zadań w grze to dosłownie obowiązki, takie jak dojenie krów, wypas owiec czy przejażdżka do miasta, aby odebrać artykuły spożywcze. Chociaż nigdy nie odczułem tego jako obowiązku, ponieważ twórcy wykorzystali to jako okazję do rozwoju postaci. Podczas prowadzenia takich spraw zawsze możesz poprowadzić ciekawe rozmowy z innymi bandytami.

Bohaterowie w Red Dead Redemption 2

Postacie w Red Dead Redemption 2 PC torrent są bardzo interesujące. Wpływa na to na pewno ich różnorodność oraz to, że są wyjątkowo dobrze napisane. Niestety nie można tego samego powiedzieć o poziomie szczegółowości modelu postaci. Widziałem bardziej szczegółową skórę, oczy i włosy na przykład w takiej grze jak Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ponadto wygląd niektórych postaci jest niezgodny z opowiadaną historią. Mam tutaj na myśli postać Arthura. Mówi się, że Dutch znalazł bohatera, gdy był małym chłopcem i wychował go na przestępcę. Gra pokazuje nam coś zupełnie innego, bo zdaje się, że obie postacie są w tym samym wieku. Rozumiem, że programiści nie mieli większego wyboru, jeśli chodzi o wygląd przywódców gangu, ponieważ te postacie występowały w pierwotnej wersji. Zdecydowanie musiał wyglądać młodziej, niż w pierwszej grze z 2010 roku. Jednak moim zdaniem protagonista powinien wyglądać znacznie młodziej. Arthur powinien być o wiele młodszy, jeśli widzi przywódcę gangu, jako swojego ojca.

Red Dead Redemption 2 zdecydowanie miało najpotężniejsze zakończenie, jakie kiedykolwiek widziałem. Przynajmniej tak myślałem, dopóki go nie zrealizowałem. Gra po prostu trwała. W tej grze jest mnóstwo wartościowych treści i żadna z nich nie jest wypełniaczem. Jeśli zrezygnujesz z pomocy dla nieznajomego w niebezpieczeństwie to możesz przegapić niektóre z najlepiej napisanych linii zadań. Dlatego polecam przechodzenie priorytetowych zadań pobocznych, ponieważ główna fabuła nigdzie nie ucieknie.

Przypadkowi nieznajomi w Red Dead Redemption 2

Istnieje prawdopodobieństwo, że na drodze do wybranej misji spotkasz nieznajomego. Uważaj, aby przypadkowo nie wycelować w niego broni. Niestety przyciskiem interakcji jest prawy przycisk myszy, który odpowiada również za wyciągniecie broni. Obserwowałem kilku nieznajomych, podszedłem do nich i nacisnąłem prawy przycisk myszy, aby rozpocząć misję. Niestety wyciągnąłem broń. NPC albo ucieknie, ale rozpocznie strzelanie do Ciebie. Właśnie w taki sposób możesz stracić szansę na rozpoczęcie swojej misji. To może być trochę frustrujące.

Taka reakcja jest jak najbardziej realistyczna. Dzięki temu świat staje się bardziej dynamiczny i wiarygodny. Praca nad tymi skryptami musiała kosztować naprawdę dużo pracy. Właśnie dlatego szybka podróż nie jest ogólnodostępna tak, jak w innych grach z otwartym światem. Nie możesz szybko podróżować z dowolnego miejsca, bo wtedy straciłbyś szansę na spotkania z nieznajomymi. Jednym z bardziej zauważalnych rezultatów poprawy imersji jest autentyczne włączenie polityki do gry. Rockstar oczywiście podszedł do tego tematu mądrze i nie umieścił współczesnych ideologii w niepasujące otoczenie. Zamiast tego, w RDR 2 Download zawarto ówczesne kwestie społeczne, prawa wyborcze kobiet, stosunki z ryżem od stanowisko rządu wobec rodzimych mieszkańców ziem amerykańskich.

Twój rdzeń zdrowa wyczerpuje się szybciej, jeśli nie dostosowałeś ubrania do panującej pogody. Możesz przywrócić zdrowie poprzez zjedzenie gulaszu w obozie. Sen jednak jest znacznie lepszym wyborem, ponieważ przywraca poziom zdrowia, wytrzymałości oraz DeadEye. Czym jest deadeye? Ta opcja spowalnia czas oraz pozwala na szybkie zaznaczenie miejsc, w które chcemy oddać strzały. Zdecydowanie ułatwia to wykonywanie headshotów.

Gdzie można pobrać crack do Red Dead Redemption 2?

Strzelanie jest po prostu fantastyczne bez względu na to, czy grasz z perspektywy trzeciej czy pierwszej osoby. Łatwiej jest docenić jednak animację przeładowania oraz odrzut broni korzystając z kamery pierwszoosobowej. Jedną z bardziej unikalnych konsekwencji dążenia do realizmu jest konieczność ręcznego załadowania następnego strzału po wystrzeleniu. Jeśli korzystasz z karabinu będziesz musiał nacisnąć przycisk, aby oddać strzał. Nie będziesz mógł strzelać do momentu, gdy ponownie nie naciśniesz lewego przycisku myszy, aby załadować następny nabój.

Mówiąc o rzeczach, które nie mają sensu, porozmawiajmy o systemie punktów kontrolnych, który wydaje się funkcjonalny na pierwszy rzut oka, ale rozpada się, gdy naprawdę go potrzebujesz. Każda misja zawiera punkty kontrolne, do których zostaniemy odesłani w przypadku śmierci lub porażki zapewniając, że nie musisz odtwarzać całej misji. Niestety to nie działa. Jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli przed ukończeniem zadania to punkty kontrolne zostaną utracone. Twoje postępy nic nie znaczą i będziesz musiał rozpocząć misję od nowa. Nie stanowiłoby to większego problemu, gdybyśmy tylko mogli ręcznie zapisać nasze postępy – nie możemy. To kompletnie nie ma sensu.

Gra czasami nie mówi Ci, co masz robić i to powoduje ciągłe powtarzanie błędów. Na przykład w jednej z misji otrzymaliśmy za zadanie zabicie faceta, który trzyma Johna jako zakładnika. Oddajemy strzał i otrzymujemy wiadomości, żeby nie strzelać w głowę.

Red Dead Online ma historię równoległą do historii gangu Van der Linde. Jesteś fałszywie skazanym za morderstwo więźniem. Grupa nieznajomych robi zasadzkę na konwój, który cię przewozi i uwalniają cię od strażników. Znajdziesz osoby, które wrobiły Cię w morderstwo. Ale zanim to, będziesz musiał współpracować z szeryfami, aby pociągnąć do odpowiedzialności odpowiednich bandytów. Tutaj mamy kolejny dość dziwny element. Szeryf nie zidentyfikuje Ciebie jako uciekiniera z więzienia. Dziwnie. Ci ludzie prawa nigdy nie wydają się identyfikować cię jako uciekiniera, który wydostał się z więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *